Kasia Taraszkiewicz portret

Cześć, jestem Kasia. Specjalistka od naturalnych fotografii. Moim konikiem jest domowa sesja noworodkowa oraz sesje rodzinne bez specjalnych okazji.

Pomagam ludziom zapamiętać miłość ❤️. To moja misja, taka płynąca prosto z serducha.

Tworzę rodzinne pamiątki, które mają ocalić od zapomnienia szczęśliwe chwile. 

Robię to, ponieważ marzę o tym, by w każdym domu było honorowe miejsce na rodzinny album. Jeśli nie album, to choć pudełko po butach pełne pięknych fotografii.

Jeśli marzy Wam się domowa sesja noworodkowa albo ciążowa, to dobrze trafiliście. Moja wizja rodzinnego albumu to proste, naturalne i ponadczasowe kadry. Wierzę, że „Mniej znaczy Więcej”, a miłość broni się sama i nie potrzebuje do tego tony kolorowych gadżetów. 

Gdy nie biegam z aparatem, pewnie maszeruję z kijami lub ćwiczę jogę. Gdy nie obrabiam zdjęć, prawdopodobnie miziam nasze 2 miauczące futra, albo Córcię . Kocham zieloną herbatę, imbir i maliny. Deser zjadam przed obiadem. Zawsze. A jeśli to akurat sernik nowojorski, to nawet zamiast.

Z ogromną radością przygotuję dla Ciebie i Twojej rodziny oraz kolejnych pokoleń namacalną pamiątkę.

Pomogę Wam zapamiętać miłość.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące mojej pracy, śmiało zadzwońcie lub napiszcie do mnie. Jak mnie najłatwiej złapać dowiecie się z zakładki KONTAKT