Sesja rodzinna w domu – Warszawa

Sesja rodzinna w domu oraz sesja ciążowa to znakomite okazje, by uzupełnić album o zdjęcia, na których wreszcie będziecie WSZYSCY. Bo sami przyznajcie… nie macie takich kadrów wiele w Waszych albumach, prawda? Robimy setki zdjęć dzieciom i czworonożnym przyjaciołom, a tak trudno zorganizować nam ujęcia, na których będziemy całą rodziną. I tu rozwiązaniem może być naturalna, domowa sesja rodzinna.

sesja ciążowa w domu Warszawa

Zaproście mnie zatem na 2 godzinki do siebie, nawet wtedy, gdy nie ma ku temu szczególnej okazji. Taka sesja rodzinna w domu to w gruncie rzeczy jest też świetna zabawa. Serio! Gwarantuję, że nie będzie żadnego sztucznego pozowania, a mimo to dostarczę Wam rodzinne zdjęcia, do których będziecie chętnie wracać. Tak Was zagadam, że nawet się nie zorientujecie, kiedy robię zdjęcia. Do tego ominą Was nawet korki na ulicach, bo to ja przyjadę do Was.

Sesja ciążowa to również świetna okazja, by przełamać lody. Na sesję noworodkową przyjadę już wtedy jak stara, dobra znajoma w odwiedziny.

Kiedy najlepiej wykonać sesję ciążową? Według mnie optymalny termin to 27-33. tydzień ciąży. Jeśli jednak nie pomyśleliście o tym wystarczająco wcześnie, a teraz, na 5 minut przed przewidywanym terminem porodu, przyszła mama wciąż czuje się znakomicie, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby mnie zaprosić w odwiedziny. Również będzie pięknie. Obiecuję.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące mojej pracy, skorzystajcie z zakładki KONTAKT i dajcie mi proszę znać. Z ogromną radością pomogę Wam zapamiętać miłość.