BLOG » Rodzinna sesja noworodkowa, Szczecin

Rodzinna sesja noworodkowa, Szczecin

Naturalna sesja noworodkowa bez gadżetów, koszyków i innych rozpraszaczy- czy to w ogóle możliwe? Minimalistyczna, rodzinna sesja noworodkowa to moja specjalizacja od ponad 7 lat.

Wiem, że jest nas, fanów prostoty i minimalizmu także na zdjęciach, coraz więcej. Zamiast kolorowych rozpraszaczy na sesji zdecydowanie bardziej potrzebni jesteście Wy, rodzice. Nie ma lepszego towarzystwa i tła do maleńkich ludzi, jak Wasze ramiona i dłonie. Dlatego każda sesja noworodkowa w moim wykonaniu, czy to w studio, czy w Waszym domu, to jednocześnie sesja rodzinna. A jeśli dodamy do tego bliskość, czułość i spokój to mamy gotowy przepis na ponadczasowe zdjęcia.

Spójrzcie, jak może wyglądać cała rodzinna sesja noworodkowa. Nie pojedyncze zdjęcia z portfolio, które możecie zobaczyć klikając o tu: NOWORODKOWE, ale wszystkie zdjęcia wybrane przez rodziców małej Helenki.

Oprócz zdjęć samego maluszka, możecie liczyć na zdjęcia całej rodziny i w każdej możliwej konfiguracji: rodzic + dziecko, same dzieci (jeśli macie na pokładzie również starsze rodzeństwo), a nawet sami rodzice, jeśli będziecie mieli ochotę.

Po kilku dniach od sesji dostaniecie ode mnie zabezpieczoną hasłem galerię z najlepszymi ujęciami (ok. 80-100), z której wybierzecie Wasze zdjęcia. I uwierzcie mi, nawet jeśli nastawialiście się na zdjęcia samego dziecka, to szybciutko zmienicie zdanie. Nie ma lepszej pamiątki jak wspólne fotografie. A takich będziecie sobie samodzielnie robić niewiele. Założę się, że kilka miesięcy po porodzie w Waszych telefonach będą setki, jak nie tysiące zdjęć samego maluszka. To normalne! Ale po latach bardzo będzie Wam brakowało wspólnych ujęć.

Wiem co mówię również z doświadczenia. W moim domu to głównie ja fotografowałam naszą córeczkę. Za to szalenie rzadko na zdjęciach z tego okresu jestem ja sama. Teraz każde nasze zdjęcie rodzinne jest na wagę złota.

Rodzice Helenki odwiedzili mnie 2 razy. Kilka miesięcy wcześniej widzieliśmy się na sesji ciążowej. Dzięki temu udało nam się odtworzyć podobne ujęcie:


Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak, gdzie i kiedy pracuję? Napisz lub zadzwoń do mnie: 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *