Kocham swoją pracę, to oczywiste! Ale kiedy otrzymuję czarno na białym podziękowania za wspólnie spędzony czas, kocham ją jeszcze bardziej. Rekomendacje dla fotografa to taka wisienka na torcie   Jestem szalenie szczęśliwa, że mogę mieć swój udział w kolekcjonowaniu Waszych wspomnień. Poniżej dzielę się z Wami ciepłymi słowami, jakie płyną do mnie od tych, którzy mi zaufali.   

sesja rodzinna w domu Warszawa

 

„Nie pamiętam już, jak trafiłam na Kasię i jej zdjęcia, ale jak je zobaczyłam, to od razu wiedziałam, że to jest to, o co nam chodzi. Piękne, minimalistyczne fotografie, pełne ciepła i miłości – takie są właśnie zdjęcia od Kasi.

Do tego Kasia jest cudowną osobą, gdyby nie jej cierpliwość, spokój, serdeczność i zaangażowanie, nasza sesja nie byłaby taka udana! To był cudowny czas dla naszej rodzinki, a efekty są przepiękne! Dziękujemy i do zobaczenia na następnej sesji! ❤”

Monika Jakubec-Skultecka

 

„Czysty przypadek i łut szczęścia postawiły nam Kasię na drodze. Do naszego domu weszła praktycznie obca nam osoba, a już po chwili czuliśmy, że obca nie jest. Otwarta, ciepła, wesoła dziewczyna od razu zaskarbiła sobie sympatię naszą i naszych dzieci. Rozemocjonowany 3-latek zainteresowany sprzętem fotograficznym nie stanowił dla Kasi problemu. Sama sesja toczyła się rytmem dostosowanym do potrzeb i możliwości naszej rodziny. Naturalne i niewymuszone kadry zapowiadały ciekawy materiał. Czuliśmy, że zdjęcia, które otrzymamy, będą wyjątkowe. I tak też się stało. Kasia wyczarowała dla nas ujęcia pełne szczerych emocji, piękne w swej prostocie i naturalności. Kadry, które dokumentują ten niezwykle wzruszający dla naszej rodziny czas, będą najlepszą pamiątką na całe życie.
Dziękujemy Ci, „ciociu” Kasiu, z całego serca!”

Karolina Strzeszewska

sesja noworodkowa w Warszawie

„W zdjęciach zrobionych przez Kasię jest prawdziwa magia. Można się w nie wpatrywać godzinami i za każdym razem wzruszać na nowo. Dziękujemy Kasiu za wspaniałą pamiątkę.”

Jagoda Kobza
„Kasia to profesjonalistka, a przede wszystkim przesympatyczna osoba. Szybko nawiązuje kontakt i już po krótkiej chwilii ma się wrażenie, jakby się ją znało dłuższy czas. Jako profesjonalistka ma świetne podejście do swojej pracy i klienta, jest otwarta na propozycje i oczekiwania klientów. Jest także cierpliwa, a to istotne przy pracy z maluszkami, które często marudzą i potrzebują przerwy

Zdjęcia autorstwa Kasi są piękne i subtelne, będą dla nas wspaniałą pamiątką, a za kilka lat zapewne będą jeszcze nie raz nas wzruszać.”

Agnieszka Kremiec 

sesja noworodkowa lifestyle Warszawa

naturalna sesja noworodkowa

 
„Wszelkim upiększaczom i ulepszaczom podczas sesji noworodkowej mówimy nie 🙂 Można w inny sposób wydobyć piękno Maleństwa, np. tak, jak robi to Kasia: NATURALNIE.  Warsztat broni się sam, a dodatkowo Jej cudowna osobowość… Dobrą energię czuliśmy jeszcze długo, długo po sesji! Polecam serdecznie!!!”
 
Sabina Tkaczyk

 

„Znalazłam Kasię na Facebooku, bez znajomości ani poleceń. Zobaczyłam efekt jej pracy: zatrzymane chwile szczęścia, miłości, głębokiego uczucia…
Niestety nie udało się z brzuszkiem, los pokrzyżował plany, ale udało się dwa tygodnie później :).
My wspominamy ten dzień jako cudowny, tak rzadko ma się tyle czasu na bezkarne przytulanie i bycie razem w środku tygodnia. Kasia stwarza cudną atmosferę. Czuliśmy się wspaniale podczas każdej minuty sesji. Zdjęcia idealnie uwieczniły te cudowne chwile.”

Anna Guziur

sesja noworodkowa Warszawa

sesja niemowlaka Warszawa

 

„Kiedy zdecydowałam się na sesję ciążową w wykonaniu Kasi i zobaczyłam efekty jej pracy, wiedziałam na 100%, że spotkamy się jeszcze na sesji z maluszkiem i podejrzewam, że to nie ostatnie nasze spotkanie 🙂 Kasia wspaniale wykonuje swoją prace, potrafi uchwycić to „coś”. Zdjęcia są naturalne, piękne, zachwycające! Cudowne zdjęcia to jedno, a drugie to super atmosfera podczas sesji, od samego początku czuliśmy się bardzo swobodnie. Dziękujemy!”

Paulina Białowarczuk-Korbas