Fotografowanie kobiet i najmniejszych ludzików daje mi mnóstwo radości.  Ale kiedy otrzymuję czarno na białym podziękowania za wspólnie spędzony czas, moje serce rośnie.  Wiem, że są na świecie kobiety, które dzięki mnie patrzą na siebie innym okiem, to daje mi ogromną satysfakcję. Jestem też szalenie szczęśliwa, że mogę mieć swój udział w kolekcjonowaniu Waszych wspomnień. 

Poniżej dzielę się z Wami ciepłymi słowami, jakie płyną do mnie od tych, którzy mi zaufali.   

„Kasiu, dzięki Tobie mam pamiątkę na całe życie! Będę polecała Ciebie wszystkim kobietom, które tak jak ja nie zauważają piękna swojego ciała i blasku spojrzenia. Ty to dostrzegasz przez swój obiektyw. Pokazałaś mi jak przyjemne, fascynujące a jednocześnie zabawne może być pozowanie. Dziękuję jeszcze raz.” 

Agnieszka Miłosz

Już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej z Kasią czułam, że to będzie piękna przygoda. I nie zawiodłam się! Choć przed sesją był stres i na początku byłam trochę spięta, to w trakcie sesji nerwy puszczały. Kasia to mega profesjonalna osoba, a przy tym pozostała super babką. Efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Niesamowicie jest spojrzeć na siebie z innej perspektywy. Nie jest to może łatwe, ale potrzebne. Zdjęcia są piękne!”

Ela R.

do kogo na sesje kobieca w Szczecinie

Kiedy zdecydowałam się na sesję ciążową w wykonaniu Kasi i zobaczyłam efekty jej pracy, wiedziałam na 100%, że spotkamy się jeszcze na sesji z maluszkiem i podejrzewam, że to nie ostatnie nasze spotkanie 🙂 Kasia wspaniale wykonuje swoją prace, potrafi uchwycić to „coś”. Zdjęcia są naturalne, piękne, zachwycające! Cudowne zdjęcia to jedno, a drugie to super atmosfera podczas sesji, od samego początku czuliśmy się bardzo swobodnie. Dziękujemy!”

Paulina Białowarczuk-Korbas

sesja niemowlaka Warszawa

 
„Wszelkim upiększaczom i ulepszaczom podczas sesji noworodkowej mówimy nie 🙂 Można w inny sposób wydobyć piękno Maleństwa, np. tak, jak robi to Kasia: NATURALNIE.  Warsztat broni się sam, a dodatkowo Jej cudowna osobowość… Dobrą energię czuliśmy jeszcze długo, długo po sesji! Polecam serdecznie!!!”
Sabina Tkaczyk

naturalna sesja noworodkowa

„Nie pamiętam już, jak trafiłam na Kasię i jej zdjęcia, ale jak je zobaczyłam, to od razu wiedziałam, że to jest to, o co nam chodzi. Piękne, minimalistyczne fotografie, pełne ciepła i miłości – takie są właśnie zdjęcia od Kasi. Do tego Kasia jest cudowną osobą, gdyby nie jej cierpliwość, spokój, serdeczność i zaangażowanie, nasza sesja nie byłaby taka udana! To był cudowny czas dla naszej rodzinki, a efekty są przepiękne! Dziękujemy i do zobaczenia na następnej sesji! ❤”

Monika Jakubec-Skultecka

sesja rodzinna w domu Warszawa

 

„Znalazłam Kasię na Facebooku, bez znajomości ani poleceń. Zobaczyłam efekt jej pracy: zatrzymane chwile szczęścia, miłości, głębokiego uczucia…
Niestety nie udało się z brzuszkiem, los pokrzyżował plany, ale udało się dwa tygodnie później :).
My wspominamy ten dzień jako cudowny, tak rzadko ma się tyle czasu na bezkarne przytulanie i bycie razem w środku tygodnia. Kasia stwarza cudną atmosferę. Czuliśmy się wspaniale podczas każdej minuty sesji. Zdjęcia idealnie uwieczniły te cudowne chwile.”

Anna Guziur

sesja noworodkowa Warszawa