Sesja noworodkowa, Goleniów

Czyli kilka słów o tym, dlaczego naturalna sesja noworodkowa stała się moim konikiem oraz wyjaśnienie, kiedy najlepiej wykonać sesję noworodkową. Czytaj poniżej

sesja noworodkowa w Warszawie

Naturalna sesja noworodkowa

Zapraszam Was do mojego przytulnego, ciepłego i minimalistycznego studia w Goleniowie. Tu pierwsze skrzypce gracie Wy, Wasza bliskość i miłość. Nie znajdziecie tu wymyślnych scenografii, będzie za to najpiękniejsze dzienne światło i przytulne wnętrze. Każda sesja noworodkowa jest jednocześnie sesją rodzinną. Jak zauważycie na fotografiach pod tekstem, na większości zdjęć maluszka, są także obecni rodzice. Czasami są to tylko Wasze ramiona lub dłonie, jednak prawie zawsze jesteście w pobliżu dziecka. 

Jeśli wolicie, żebym odwiedziła Was jednak w Waszym domu, również jest taka możliwość. Takie zdjęcia będą miały charakter bardziej lifestylowy, uwiecznią również Wasze cztery kąty, co w przyszłości może mieć dla Was dodatkową wartość dokumentacyjną.

Na domowe sesje noworodkowe dojeżdżam bezpłatnie do Goleniowa, Szczecina oraz Warszawy.

Jeśli zastanawiacie się, czy wybrać sesję w studiu, czy jednak domową, zapraszam Was do tego przewodnika: Sesja noworodkowa w domu czy w studio?

Kiedy najlepiej wykonać sesję noworodkową

Najlepszy czas na wykonanie sesji noworodkowej to według mnie pierwsze 4 tygodnie życia dziecka. Podczas takiego spotkania powstaną szalenie wzruszające kadry zarówno samego Maluszka, jak i przede wszystkim Wasze rodzinne. 

O tym, co mogę dla Was zrobić poczytacie o tu   OFERTA.

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości dotyczące przebiegu sesji, albo po prostu chcecie porozmawiać przed naszym spotkaniem, dzwońcie/piszcie koniecznie. Jak mnie najszybciej złapać dowiecie się z zakładki   KONTAKT.

Obiecuję, że  otrzymacie ode mnie fotografie, do których będziecie chętnie wracać niezależnie od panujących trendów. Naturalnie piękne i ponadczasowe.

Jeśli nie zarezerwowaliście wstępnego terminu sesji jeszcze w czasie ciąży, zapraszam do kontaktu w dowolnym momencie. Mój grafik jest bardzo elastyczny, często sesje przekładamy w ostatniej chwili. Jest więc szansa, że będę mogła Was odwiedzić niemal z dnia na dzień.