Sesja noworodkowa w domu

Przez kilka lat sesje noworodkowe wykonywałam zarówno w domach Maluszków, jak i w moim przytulnym studio. Po latach już wiem, że to na sesjach domowych serducho bije mi najmocniej. Chcę dawać Wam zdjęcia, jakie sama chciałabym znaleźć w swoim albumie. Dlatego też każda moja sesja noworodkowa odbywa się w Waszych czterech kątach. Czyli tam, gdzie czujecie się najbezpieczniej. Bez porannego szykowania się do wyjścia, na spokojnie.

Już widzę oczami wyobraźni, jak wracacie do tych zdjęć po długich latach i wspominacie nie tylko Wasze pierwsze wspólne dni, ale również to miejsce, w którym wydarzyło się tyle wzruszających momentów… Fotel, w którym spędzaliście długie godziny tuląc do snu, kanapę, na której rodzinnie zalegaliście, wreszcie sypialnię- centrum dowodzenia wszechświatem przez pierwsze miesiące bycia RAZEM.

O tym, co mogę dla Was zrobić poczytacie o tu  szczegóły znajdziecie w zakładce OFERTA.

Jeśli i Wam zależy na zdjęciach bardziej reportażowych, dokumentujących pierwsze tygodnie życia powiększonej rodziny, zachęcam gorąco do tego, byście zaprosili mnie na kilka godzin do Waszego domu. Najlepszy czas na wykonanie tego rodzaju sesji noworodkowej to 2-6. tydzień życia dziecka. Podczas takiego spotkania powstaną szalenie wzruszające kadry zarówno samego Maluszka, jak i przede wszystkim Wasze rodzinne. Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości dotyczące przebiegu sesji, albo po prostu chcecie pogadać przed naszym spotkaniem, dzwońcie/piszcie koniecznie. Jak mnie najszybciej złapać dowiecie się z zakładki KONTAKT.

Obiecuję, że  otrzymacie ode mnie fotografie, do których będziecie chętnie wracać niezależnie od panujących trendów. Naturalnie piękne i ponadczasowe.