Sesja noworodkowa w Warszawie

Czyli kilka słów o tym, dlaczego sesja noworodkowa w Warszawie i okolicy stała się moim konikiem oraz wyjaśnienie, kiedy najlepiej wykonać sesję noworodkową. Czytaj poniżej

sesja noworodkowa w Warszawie

Sesja noworodkowa w domu czy w studio?

Przez kilka lat sesje noworodkowe wykonywałam zarówno w domach Maluszków, jak i w moim przytulnym studio. Po latach już wiem, że to na sesjach domowych serducho bije mi najmocniej.

Teraz każda moja sesja noworodkowa odbywa się w Waszych czterech kątach. Głównie dlatego, że przecież to w domu czujecie się najbezpieczniej, a już na pewno jest to najbardziej komfortowe miejsce dla Maluszka. Poza tym, zamiast porannego szykowania się do wyjścia i pakowania w pośpiechu, przygotujecie się do naszej sesji na luzie, w kapciach, popijając kawusię. Ale najważniejsze chyba jest to, że spotkamy się dopiero wtedy, gdy poczujecie w sobie siły i przestrzeń na takie spotkanie. W przypadku sesji domowej to wcale nie muszą być pierwsze 2 tygodnie po porodzie. Dajcie sobie tyle czasu, ile potrzebujecie. No i ostatnia rzecz, nie musicie przejmować się porannymi korkami na mieście, bo to ja pędzę do Was.

Już widzę oczami wyobraźni, jak wracacie do tych zdjęć po długich latach. Wspominacie nie tylko Wasze pierwsze wspólne dni, ale również to miejsce, w którym wydarzyło się tyle wzruszających momentów… Fotel, w którym spędzaliście długie godziny tuląc do snu. Kanapę, na której rodzinnie zalegaliście. No i sypialnię- centrum dowodzenia wszechświatem przez pierwsze miesiące bycia RAZEM.

Kiedy najlepiej wykonać sesję noworodkową

Najlepszy czas na wykonanie sesji noworodkowej to według mnie 2-6. tydzień życia dziecka. Podczas takiego spotkania powstaną szalenie wzruszające kadry zarówno samego Maluszka, jak i przede wszystkim Wasze rodzinne. Jeśli i Wam zależy na naturalnych zdjęciach bez niepotrzebnych gadżetów, takich, które dokumentują pierwsze tygodnie życia powiększonej rodziny, zachęcam gorąco, byście zaprosili mnie na kilka godzin do Waszego domu.

O tym, co mogę dla Was zrobić poczytacie o tu   OFERTA.

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości dotyczące przebiegu sesji, albo po prostu chcecie pogadać przed naszym spotkaniem, dzwońcie/piszcie koniecznie. Jak mnie najszybciej złapać dowiecie się z zakładki   KONTAKT.

Obiecuję, że  otrzymacie ode mnie fotografie, do których będziecie chętnie wracać niezależnie od panujących trendów. Naturalnie piękne i ponadczasowe.

Jeśli nie zarezerwowaliście wstępnego terminu sesji jeszcze w czasie ciąży, zapraszam do kontaktu w dowolnym momencie. Mój grafik jest bardzo elastyczny, często sesje przekładamy w ostatniej chwili. Jest więc szansa, że będę mogła Was odwiedzić niemal z dnia na dzień.