Sesja kobieca – Szczecin, Goleniów

Sesja kobieca to nie tylko piękne zdjęcia na pamiątkę. To wspaniałe doświadczenie, podczas którego na nowo przyjrzysz się sobie. Z czułością, akceptacją, zrozumieniem i zachwytem. To Twój prezent, prezent od siebie dla siebie samej.

Od Ciebie zależy jaki charakter będzie miała sesja. Możesz wybrać klasyczne portrety kobiece, styl lifestylowy, zdjęcia wizerunkowe, typowo biznesowe lub wyjątkowo kobiecą sesję sensualną. Nie musisz wybierać jednego stylu sesji. Możesz zdecydować się na  wszystkie podczas jednej sesji.

zdjęcie kobiety na łóżkuSesja kobieca w prezencie

Sesja z okazji 40. urodzin, czy nowego początku po rozstaniu, sesja ciążowa, a może po prostu bez specjalnej okazji. Każdy moment w Twoim życiu jest warty zapamiętania.

Nie wiesz jak się przygotować do sesji kobiecej? Spokojnie, po rezerwacji terminu sesji otrzymasz ode mnie mailem szczegółowe wskazówki. Póki co zapraszam Cię do wpisu na blogu, gdzie znajdziesz porady dotyczące przygotowania stylizacji, czyli co najczęściej polecam zabrać na sesję kobiecą: Jak się przygotować do sesji kobiecej.

Sesja ciążowa

Kiedy najlepiej wykonać sesję ciążową? Według mnie optymalny termin to 27-33. tydzień ciąży. Jeśli jednak nie pomyślałaś o tym wystarczająco wcześnie, a teraz, na 5 minut przed przewidywanym terminem porodu, wciąż czujesz się znakomicie, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wykonać taką sesję. Również będzie pięknie. Obiecuję.

Podczas sesji ciążowej możesz skorzystać z mojej garderoby, w której znajdziesz sporą kolekcję białych sukienek i tunik eksponujących brzuszek.

Sesja ciążowa to również świetna okazja, by przełamać lody, jeśli planujesz odwiedzić mnie na sesji noworodkowej.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące mojej pracy, skorzystaj z zakładki KONTAKT i daj mi proszę znać. Z ogromną radością pomogę Ci zapamiętać aktualny moment Twojego życia.