Sesje rodzinne to znakomita okazja, by uzupełnić album o zdjęcia, na których wreszcie będziecie WSZYSCY. Bo sami przyznajcie… nie macie takich kadrów wiele w Waszych albumach, prawda? Robimy setki zdjęć dzieciom, a tak trudno zorganizować nam ujęcia, na których będziemy całą rodziną. 

Przypomnijcie sobie proszę, jak często robiliście zdjęcia swoim maleńkim dzieciom. Założę się, że non stop 😉 A tym starszym? A nastolatkom? Dużo rzadziej prawda? Spotkajmy się w moim przytulnym studio, albo umówmy się na spacer w lesie, czy parku. A może zaprosicie mnie na 2 godzinki do Waszego domu… Gwarantuję, że nie będzie żadnego sztucznego pozowania, a mimo to dostarczę Wam zdjęcia, do których będziecie chętnie wracać… 

Ale zaraz zaraz… Przecież każda rodzina to początkowo tylko Ona i On. I o takie kadry też polecam się zatroszczyć. Zwłaszcza, gdy oczekujecie przyjścia na świat Waszego Malucha Sesja ciążowa może się odbyć zarówno w plenerze, jak i w studio czy Waszym domu. Skorzystaj z zakładki KONTAKT a omówimy szczegóły.