Sesje rodzinne to znakomita okazja, by uzupełnić album o zdjęcia, na których wreszcie będziecie WSZYSCY. Bo sami przyznajcie… nie macie takich kadrów wiele w Waszych albumach, prawda? Robimy setki zdjęć dzieciom, a tak trudno zorganizować nam ujęcia, na których będziemy całą rodziną. 

Przypomnijcie sobie proszę, jak często robiliście zdjęcia swoim maleńkim dzieciom. Założę się, że non stop 😉 A tym starszym? A nastolatkom? Dużo rzadziej prawda? Zaproście mnie zatem na 2 godzinki do Waszego domu… Gwarantuję, że nie będzie żadnego sztucznego pozowania, a mimo to dostarczę Wam zdjęcia, do których będziecie chętnie wracać… 

Nie czekajcie na specjalne okazje. To nie musi być akurat sesja roczkowa. Każdy moment jest dobry na domowe sesje rodzinne. Nie ukrywam, że moim absolutnie ukochanym momentem jest 7-10. miesiąc życia Malucha.  

Ale zaraz zaraz… Przecież każda rodzina to początkowo tylko Ona i On. I o takie kadry też polecam się zatroszczyć. Zwłaszcza, gdy oczekujecie przyjścia na świat Waszego Malucha Sesja ciążowa to świetna okazja, by przełamać lody. Na sesję noworodkową przyjadę już jak stara, dobra znajoma 🙂 Skorzystaj z zakładki KONTAKT a omówimy szczegóły.