Kocham swoją pracę! Ale kiedy otrzymuję czarno na białym podziękowania za wspólnie spędzony czas, kocham ją jeszcze bardziej 🙂 Rekomendacje dla fotografa to taka wisienka na torcie   Jestem szalenie szczęśliwa, że mogę mieć swój udział w kolekcjonowaniu Waszych wspomnień. Poniżej dzielę się z Wami ciepłymi słowami, jakie płyną do mnie od tych, którzy mi zaufali.   

„Czysty przypadek i łut szczęścia postawiły nam Kasię na drodze. Do naszego domu weszła praktycznie obca nam osoba, a już po chwili czuliśmy, że obca nie jest. Otwarta, ciepła, wesoła dziewczyna od razu zaskarbiła sobie sympatię naszą i naszych dzieci. Rozemocjonowany 3-latek zainteresowany sprzętem fotograficznym nie stanowił dla Kasi problemu. Sama sesja toczyła się rytmem dostosowanym do potrzeb i możliwości naszej rodziny. Naturalne i niewymuszone kadry zapowiadały ciekawy materiał. Czuliśmy, że zdjęcia, które otrzymamy, będą wyjątkowe. I tak też się stało. Kasia wyczarowała dla nas ujęcia pełne szczerych emocji, piękne w swej prostocie i naturalności. Kadry, które dokumentują ten niezwykle wzruszający dla naszej rodziny czas, będą najlepszą pamiątką na całe życie.
Dziękujemy Ci, „ciociu” Kasiu, z całego serca!”

Karolina Strzeszewska

sesja noworodkowa w Warszawie

„W zdjęciach zrobionych przez Kasię jest prawdziwa magia. Można się w nie wpatrywać godzinami i za każdym razem wzruszać na nowo. Dziękujemy Kasiu za wspaniałą pamiątkę.”

Jagoda Kobza

Kasia jest nie tylko wspaniałym fotografem kochającym swoją pracę ponad wszystko, ale cudowną i ciepłą osobą. Po kilku minutach rozmowy masz wrażenie, że to Twoja przyjaciółka, która czeka na Ciebie w progu drzwi z pachnącym domowej roboty ciastem i kubkiem kawy. Samych zdjęć chyba nie trzeba oceniać, bo widać jej niesamowity talent i wyczucie na załączonym obrazku. Cudowne podejście do samej Hani,która ewidentnie czuła się u niej w studio lepiej jak u siebie w domu 🙂
Zdjęcia bez pszczółek, koszyków i zbędnych gadżetów to było to, czego szukaliśmy. Kasia na swoich fotografiach potrafi pokazać to co najważniejsze- potęgę Miłości do tego małego, kilkudniowego Szkraba. Kasiu, wrócimy do Ciebie nie raz !

Natalia Gołowicz

noworodkowa sesja w Warszawie

„Do dziś nie wiem, w jaki sposób na siebie trafiliśmy , niemniej jednak efekt naszego spotkania jest zachwycający! Świetna, swobodna atmosfera w trakcie zdjęć, wielka cierpliwość zarówno w stosunku do ciągle budzącego się malucha, jak i biegającego starszaka, a w końcu cudowne, ciepłe i niezwykle pomysłowe zdjęcia. Kasiu, raz jeszcze serdecznie dziękujemy!! Milena i Bartek z chłopakami.

PS. Szczególne pozdrowienia dla „cioci z aparatem” od Dominika. Do dziś wspomina!!” 

Milena Markowska-Gac 

„Bardzo dziękujemy za wspaniałe zdjęcia. Sesja była super zabawą dla dzieciaków i dla nas. Profesjonalne podejście, ale na luzie. Zdjęcia naprawdę zachwycają, wspaniały klimat, kolory. Bez zbędnych ozdobników i pozowania. Bardzo naturalne i prawdziwe.”

Paweł Paszkowski