Sesja noworodkowa może się odbyć na kilka sposobów w zależności od tego, ile tygodni ma Maluszek. Jeśli najbardziej podobają Wam się ujęcia śpiącego malucha, optymalnie byłoby zdążyć z taką sesją do 21. dnia życia dziecka. Spotkamy się wtedy u mnie w studio   szczegóły znajdziesz w zakładce OFERTA. Jeśli odwiedzicie mnie w studio z noworodkiem starszym niż 3 tygodnie,  również będzie pięknie, skupimy się jednak bardziej na ujęciach rodzinnych, niekoniecznie „na śpiocha”. 

Jeśli zależy Wam na zdjęciach bardziej reportażowych, dokumentujących pierwsze tygodnie życia powiększonej rodziny, zdecydowanie zachęcam do tego, byście zaprosili mnie na kilka godzin do Waszego domu. Najlepszy czas na wykonanie tego rodzaju sesji noworodkowej to 2-6. tydzień życia dziecka. Podczas takiego spotkania powstaną szalenie wzruszające kadry, gdyż maluszek chętnie będzie już nawiązywał z Wami kontakt wzrokowy. Jeśli nie potraficie się zdecydować, która opcja byłaby dla Was najlepsza, zadzwońcie do mnie i podzielcie się swoimi przemyśleniami. Jak mnie najszybciej złapać dowiecie się z zakładki KONTAKT.

Niezależnie od tego kiedy i gdzie się spotkamy, otrzymacie ode mnie fotografie, do których będziecie chętnie wracać niezależnie od panujących trendów. Naturalnie piękne i ponadczasowe.

Pomogę Wam zatrzymać w pamięci ten niezwykły moment. Przecież dzieci tak szybko rosną, a nasza pamięć bywa zawodna…